Mediji u Gani objavili su intervju sa bivšim fudbalerom Voždovca Isakom Kvabenom Arturom (19) u kome se požalio da je imao vrlo loše iskustvo u Srbiji. Između ostalog, Isak Kvabene Artur je optužio u tom intervjuu Voždovac za rasizam, na šta je reagovao klub saopštenjem, a sada je stigao i demanti fudbalera.
U saopštenju koje je svojeručno potpisao, Isak Kvabena Artur ističe da su date ocene u tom intervjuu "daleko od istine". Navodi da je novinaru rekao da je video loš tretman i rasne probleme sa kojima su se nosili drugi igrači, ali da je to skroz drugačije od njegovog iskustva koje nosi iz Voždovca. Ističe i da je jedini problem za njega bio to što je intenzitet utakmica bio prejak za njega, a ne način na koji su ga tretirali, dok dodaje da može samo da se zahvali "Zmajevima" na šansi.
Zbog svega toga se izvinio svima u Voždovcu zbog toga što je na pogrešan način prenesen njegov intervju. Pročitajte i kompletno saopštenje bivšeg fudbalera Voždovca:
BONUS VIDEO:
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću