Slušaj vest

Nastavlja se košmarna sezona Pepa Gvardiole i Mančester sitija. Sada ih je u velikom derbiju na svom terenu savladao Arsenal5:1 (1:0) iako u većem delu meča nije delovalo da će sastav šampiona Engleske biti ovako ponižen. 

Prvi gol je pao na samom startu meča kada je ogromnu gršeku napravio Akanđi, a to je iskoristio Haverc. Oteo je loptu, asistirao Edegoru koji je pogodio za 1:0. Do poluvremena nije bilo golova, a onda je Savinjo na startu drugog dela dodao Holandu koji je iznednačio za 1:1.  Na 1:1 u 55. minutu delovalo je da nas čeka derbi, a onda je usledio potop.

Samo minut kasnije Tomas Parti je šutirao sa 25 metara i pogodio za 2:1, a onda je u 62. bilo 3:1 kada je Luis Skeli dao gol. Kada je u 76. minutu posle kontre Martinelija Haverc pogodio sve je bilo gotovo, a za poniženje se pobrinuo mladi Envaneri koji je dao gol za 5:1. 

(MONDO, N.L.)

BONUS VIDEO: 

01:18
Gol Arsenala za pobedu Izvor: Arena Sport