Crvena zvezda mogla bi uskoro da proda još jednog mladog igrača - Veljka Milosavljevića (18). Defanzivac crveno-belih je 28. juna proslavio 18. rođendan, a karijeru bi mogao da nastavi u Premijer ligi. Interesovanje za njega pokazao je Bornmut, prenosi "Meridian sport".
"Bornmut će u toku nedelje da pošalje ponudu za Milosavljevića, Zvezda je spremna da ga pusti u Englesku. Oduševljeni su njime, vide ga kao zamenu za Dina Hujsena koji je otišao u Real Madrid. U Zvezdi se nadaju da će Veljkov transfer da izjednači Đigin (za 12 miliona evra otišao u Vulvse) ili čak i da ga premaši", navodi se u tekstu.
Uz to se navodi i da bi engleski tim mogao da krene u napad na njega i da bi transfer mogao da se realizuje i pre četvrtog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tamo će Zvezda igrati ako prođe poljski Leh i čeka boljeg iz duela Pafosa i Dinamo Kijeva..
Koga je sve Zvezda prodala?
Najveći transfer Crvene zvezde svakako je prodaja Andrije Maksimovića u nemački Lajpcig za 14 miliona evra. Lazar Jovanović je otišao u Štutgart za 5 miliona, Strahinja Stojković u Sent Etijen za 2,3 miliona evra, a Luka Ilić u Ovijedo za 2 miliona evra. Andrej Đurić karijeru nastavlja u Malmeu za 1,5 miliona. Kada su u pitanju stranci, Ebenezer Anan je otišao u Sent Etjen za dva miliona evra, Hose Luiz Rodrigez za 1,5 miliona je otišao u Huarez.
(Meridiansport/Mondo)
BONUS VIDEO:

