Crvena zvezda vraća stolice na južnu tribinu svog stadiona.

Utakmica protiv Ventspilsa potvrdila je veliko interesovanje navijača Zvezde za svoj klub. Stadion crveno-belih bio je rasprodat za revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Oko 40.000 gledalaca došlo je da pomogne Zvezdi protiv Letonaca - na prvoj utakmici ove sezone u Beogradu. Iako su tri i po tribine bilo pune, ostaje žal što je veći deo juga bio potpuno prazan.

Na tom delu stadiona nisu postavljene stolice, pa po propisima UEFA crveno-beli nisu bili u mogućnosti da prodaju ulaznice i za južni sektor. U suprotnom, nema sumnje da bi i taj deo stadiona bio ispunjen.

Dolazi naredna utakmica, atraktivniji rival, tako da u Ljutice Bogdana čine sve kako bi za francuski Ren pun kapacitet stadiona bio na raspolaganju navijačima Zvezde.

Stolice su uklonjene nakon prošlogodišnjeg derbija sa Partizanom.

(MONDO)