Slušaj vest

Srbija će odigrati selektivni meč u Staroj Pazovi 11. marta u 11:30. Dan ranije igrači koje je selektor Paunović pozvao iz Superlige pojaviće se, a sada su napravljene dve izmene. Pošto su zbog povreda okupljanje propustili Uroš Kabić i Aleksa Kuljanin pozvane su izmene. To su krilni igrač Crvene zvezde Luka Zarić, kao i Radivoj Bosić koji trenutno nastupa za TSC. 

Luka Zarić ima samo 17 godina, dolazi iz Užica, a ove sezone je uspeo da skupi 15 nastupa za prvi tim crveno-belih. Nastupao je za U17 selekciju Srbije osam puta i dao je dva gola, a za U19 tim ima 5 nastupa i 3 gola.

Radivoj Bosić je takođe krilo, ima 25 godina i ponikao je u omladinskim selekcijama Crvene zvezde. Nakon nastupa za Grafičar prešao je u Partizan, a zatim se ekspresno preselio u Švajcarsku. Nakon toga je nastupao za Olimpiju iz Ljubljane, Nasional u Portugalu, a 2022. se vratio u Srbiju. Nastupao je za Spartak, Javor i Radnički Niš pre prelaska u TSC.

Luka Zarić Foto: MN Press

(MONDO, N.L.)

BONUS VIDEO:

01:11
Veljko Paunović o golmanima Srbije Izvor: MONDO/Dušan Ninković