Slušaj vest

Aleksandar Mitrović je ubedljivo najbolji strelac u istoriji fudbalske reprezentacije Srbije i postigao je svoj 64. u dresu "orlova" u današnjem meču protiv Saudijske Arabije, kojom je doneo preokret našem državnom timu. Međutim, uprkos svim tim uspesima, ima onih koji ga i te kako potcenjuju i o tome je Mitrović pričao i pred meč sa Saudijcima u Bačkoj Topoli.

"Što se tiče reprezentacije, ja sam uvek emotivan, ovo je moja reprezentacija i moj dres", rekao je Mitrović koji je rekao da je utakmica izgledala i pomalo haotično.

Saudijska Arabija-Srbija Foto: MN Press

"Ne mogu da nađem pravu reč, ali želim da igram svaku utakmicu i da pružim maksimum. Težak period je iza mene, osećam se bolje i to pokazujem na terenu sada. Na meni je da vodim računa o sebi i da budem profesionalac. Čast mi je kao da sam prvi put ovde. Trudim se da budem primer mlađim igračima, kao što su meni prenosili iskustvo. Dok god dobijam poziv, uživaću, a kad ne dobijem - biće mi čast što sam igrao", dodao je Mitrović.

Pogledajte i celu izjavu Aleksandra Mitrovića koji je imao šta da kaže i na račun Saudijaca, koji su prezentovali dobar nivo fudbala večeras u Saudijskoj Arabiji, dok je istakao i da mu je krivo što "orlovi" neće igrati na Mundijalu:

04:46
Aleksandar Mitrović posle Srbija - Saudijska Arabija Izvor: MONDO

Pogledajte i fotografije sa večerašnje utakmice Srbije i Saudijske Arabije u kojoj su nam pobedu doneli Pavlović i Mitrović:

Saudijska Arabija-Srbija Foto: MN Press

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

01:30
Himna Bože pravde na Srbija - Saudijska Arabija Izvor: MONDO/Dušan Ninković