Slušaj vest

Nemanja Gudelj (34) bio je strelac u pobedi Sevilje protiv Atletiko Madrida (2:1) i zahvaljujući njemu je tim pobegao iz zone ispadanja. Vodi veliku borbu za opstanak u Primeri. Slobodno vreme koristi za nešto potpuno nevezano sa fudbalom - za koridu i borbe bikova.

"Pre neki dan sam dao gol, ali je mnogo važnije da smo osvojili tri poena u teškoj situaciji. Imamo još sedam finala", rekao je Gudelj za "OneToro TV".

Nemanja Gudelj slavi pobedu Sevilje  Foto: EPA/JOSE MANUEL VIDAL/EFE, EPA/Jose Manuel Vidal

Potom je kapiten Sevilje dobio pitanje od voditeljke otkud baš da ga vide na koridi.

"Da, od kada sam došao u Sevilju volim bikove, iz godine u godine učim sve više. Srbin sam, ali me ovde zovu Serbiljano, pola Srbija, pola Sevilja, ovde sam sa sestrom i prijateljima i uživam", zaključio je Gudelj koji se već neko vreme dovodi u vezu sa dolaskom u Crvenu zvezdu.

Dok je Nemanja pričao sa voditeljkom veliku pažnju privukla je prelepa plavuša koja je bila pored njega, ali je ubrzo otkrio da se radi o njegovoj sestri. Inače, on je u braku sa Anastasijom Ražnatović, ćerkom Cece Ražnatović.

Ko je Vanja Gudelj?

Anastasija Ražnatović Vanja Gudelj Foto: Instagram printscreen / vanjagudelj27

Pored Nemanje bila je njegova sestra Vanja Gudelj (23). Ona se bavi tenisom i igra pod zastavom Holandije. Njen poslednji turnir bio je ITF turnir u Sabadelju (Španija) i tamo je u prvom kolu izgubila od Kineskinje Min Liu (6:3, 6:3).

Pokušava da se probije u svojoj teniskoj karijeri, ali za sada nema toliko uspeha. Uglavnom igra na ITF turnirima nižeg ranga. Na poslednjoj WTA rang listi zauzima 1.469 mesto, najbolji rang bila joj je 1.293 pozicija u decembru 2024. godine.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:36
Cecin zet sleteo u Beograd: Fudbaler bez Anastasije, Ražnatovićka poslala vozača i besnu mašinu po njega Izvor: MONDO/Đorđe Milošević