Slušaj vest

Finale kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine kasnilo je više od pola sata zbog nereda koji su u Loznici pokvarili utisak. Nereda je bilo kako na stadionu gde su se navijači Crvene zvezde sukobili sa policijom, tako i ispred "Lagatora".

Ispred stadiona smo videli sukob navijača beogradskog kluba sa policijom i žandarmerijom. Čuli su se čak i u prenosu topovski udari, a iako je na tribini bilo koškanja, deluje da je ispred stadiona bilo većih nereda.

Videlo se mnogo dima, mnogo policije i navijača u sukobu. Pogledajte nemile scene ispred stadiona u Loznici:

Meč je na kraju počeo sa 35 minuta kašnjenja, a odmah na početku Vojvodina je povela golom Kornela Suča. Nakonjg toga smo videli i koškanje igrača na terenu, nastavile su se tenzije i među fudbalerima. 

(MONDO, N.L.)

BONUS VIDEO:

00:51
Gol Vojvodine protiv Crvene zvezde Izvor: Arena 1 Premium