Stanojević je sa novinarima razgovarao o predstojećoj prvenstvenoj utakmici sa Borcem, a pomenuta je i pobeda košarkaša nad Armanijem u Milanu, uprkos zaostatku od 21 poena u trećoj četvrtini.

Šef struke crno-belih upitan je da li gleda nastupe košarkaša u Evroligi, a odgovor je glasio: "Hvala bogu!"

"Divimo im se i uživamo u njihovim utakmicama. Košarka je naše veliko zadovoljstvo i ponos sportskog društva. Ugledamo se na njih, hoćemo da ih sledimo. Oni su nam uzor u svemu", rekao je Stanojević.

Fudbaleri Partizana prošle sezone su pobrali lovorike plasmanom u Ligu šampiona, a onda i osvajanjem "duple krune" u Srbiji, ali su se letos obrukali ispadanjem od irskog Šamroka u plej-ofu Lige Evrope.

(Beta/MONDO, foto: MN Press)