Slušaj vest

Jovan Damjanović iz OFK Beograda i Radomir Koković iz Železničara iz Pančeva važe za najtalentovanije srpske trenere, a da su s razlogom budućnost našeg fudbala - videli smo večeras u Staroj Pazovi. Meč je odigran u "Kući fudbala" i videli smo čak četiri gola, na kraju i podelu plena - 2:2.

Fudbaleri gostujućeg tima poveli su već u šestom minutu igre preko Janka Jevremovića, a kada je Simao Pedro 12 minuta kasnije duplirao prednost Pančevaca, činilo se da će "romantičari" biti pregaženi.

OFK Beograd - Železničar Pančevo Foto: MN Press

Međutim, Silue je novim golom uspeo do poluvremena da "održi" OFK Beograd u životu, da bi se ofanziva isplatila u 72. minutu kada je Đorđe Ranković sa dvadesetak metara savladao Zorana Popovića i izjednačio rezultat, koji se tako do kraja susreta nije menjao.

Danas smo inače videli i pobedu Vojvodine, kao i Mačve koja je prva koja je "srušila" IMT. Pogledajte sada tabelu Superlige:



Standings provided by Sofascore

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

01:22
Radomir Koković o meču Braga - Železničar Izvor: Kurir