"I dalje smo u krizi. Nažalost, serija loših izdanja se nastavlja i rezulatat u Napulju nam ne pomaže. Svi igrači koji su bili na terenu su krivi, a mi i dalje pravimo glupe greške", rekao je Čeh za klupski sajt.

Čeh uprkos ubedljivom porazu (1:3) veruje da njegovi saigrači u revanšu mogu da ostvare pobedu od 2:0, koja bi londonskom timu omogućila prolaz u narednu rundu takmičenja.

"Ne smemo da se predamo, jer bi to samo pogoršalo situaciju. Nećemo odustati, borićemo se kako bi napreodavali i što pre okončali seriju loših rezultata", rekao je Čeh.

U timu Česlija nije bilo povređenog kapitena Džona Terija, koji će šest nedelja odsustvovati sa terena, a novi problem za trenera Andrea Viljaša Boaša je povreda Portugalca Žoze Bosingve, koji je u 12. munutu morao da napusti teren.

Čelsi u poslednje vreme ne postiže očekivane rezultate, muči se u Premijer ligi i FA kupu, a ostrvski mediji spekulišu da bi vlasnik Roman Abramovič uskoro mogao da uruči otkaz portugalskom treneru.

(Tanjug)