Jednom su već uradili, mogu li još jednom?

Fudbaleri OFK Beograda nedavno su pobedili Crvenu zvezdu (1:0) u prvenstvu Srbije i produbili krizu u njenim redovima. U sredu će otići u Ljutice Bogdana, ali crveno-beli su sada u mnogo drugačijem raspoloženju posle pobede u "večitom derbiju" u subotu.

Svesni su toga i na Karaburmi.

"Nada uvek postoji i verujemo u svoj kvalitet. Crvena zvezda je sigurno podigla nivo kvaliteta igre, što je pokazala u duelu sa Partizanom. Pored Kasalice, Mudrinskog, Milijaša, Lazovića, to je ipak skup igrača za poštovanje, ali dobro se poznajemo, te očekujem jako lepu utakmicu u sredu", izjavio je šef stručnog štaba OFK Beograda Zoran Milinković za klupski sajt.

Marko Petković i Petar Grbić saglasni su da od Zvezde preti opasnost sa svih strana, ali se nadaju ponovljanju scenarija.

"U sredu pišemo istoriju, jer nam se pruža prilika da napravimo dobar rezultat u kupu. Ne bih pominjao imena protivnika...Ali, imamo i mi svoje adute, Trivunovića i ostale, koji se takođe pitaju", rekao je strelac pobedonosnog gola nad Zvezdom u prvenstvu, Petar Grbić.

Četvrtfinalna utakmica Kupa Srbije Zvezda - OFK Beograd biće odigrana u sredu od 16 časova.

(MONDO - foto: MN Press)