Vladimir Stojković se posle višenedeljnog boravka na tribinama, a onda i na klupi, relativno uspešno vratio na gol Nanta.

Njegov tim je u meču 15. kola prvenstva Francuske kod kuće odigrao 1:1 sa Pari sen Žermenom. Reprezentativni čuvar mreže je kapitulirao već u prvom minutu, kada ga je savladao Bonaventure Kalu, ali je onda serijom odličnih intervencija omogućio svojim saigračima da u nastavku meča izjednače i izbegnu poraz.

Ne računajući nastupe u dresu Srbije, Stojković je poslednji put stajao medju stativama još 9. septembra, na utakmici sa Lilom!

Nant, za koji je od 72. minuta igrao i Miloš Dimitrijević, ovim remijem nije popravio poziciju na tabeli, s obzirom na to da su svi ostali timovi sa dna u ovom kolu takodje osvojili po jedan bod.

"Srpski derbi" izmedju Le Mana i Lansa takodje je okončan rezultatom 1:1. Što se tiče naših internacionalaca, rezime utakmice je standardan - Marko Baša, kapiten i autoritativni komandant odbrane domaćeg tima, a Nenad Kovačević (na slici) nepokolebljiv u srednjem redu Lansa, zbog čega je i na ovoj utakmici zaradio žuti karton.

Naredni rival Partizana u ligi Kupa UEFA Okser poražen je minimalnim rezultatom u Lionu, a jedini gol na utakmici postigao je Floran Maluda u 25. minutu. Aktuelni šampion je tom pobedom stekao 14 bodova prednosti u odnosu na najbliže pratioce Lil, Lans i Sošo.