Fudbaleri Crvene zvezde odradili su u Beogradu poslednji trening pred put u petak na pripreme u Španiju, a trener Dušan Bajević saopštio je imena 26 fudbalera koji su našli svoje mesto u avionu za Marbelju.

Bajević u Španiju vodi golmane Ivana Randjelovića, Zorana Banovića i Sašu Radivojevića, defanzivce Bojana Miladinovića, Nebojšu Joksimovića, Gorana Adamovića, Dušana Bastu, Dušana Andjelkovića, Djordja Tutorića, Aleksandra Pantića, Ibrahima Gaja i Vladimira Djordjevića.

Na put idu i igrači sredine terena Menad Milijaš, Dejan Milovanović, Nikola Trajković, Segundo Kastiljo, Aleksandar Trišovivć, Eli Tadeu, Marko Perović, Blagoj Georgijev i Igor Burzanović, kao i napadači Takajuki Suzuki, Milan Purović, Dušan Djokić, Milanko Rašković i Brazilac Ailton.

Pored Bajevića, za pripremu fudbalera brinuće se još pomoćni treneri Boško Đurovski i Borislav Cvetković, trener golmana Srđan Maksimović, kondicioni trener Dimitris Buruzikas, doktor Dejan Purić, fizioterapeuti Goran Zuvić i Ivan Popović. Stručni štab čine još sekretar Goran Negić i ekonomi Stojan Milanović, Dušan Jerotić i Dragan Milanović.

Tokom prve faze priprema, Crvena zvezda će odigrati i tri kontrolne utakmice sa evropskim ekipama, čija imena još nisu saopštena. U Marbelji će Zvezda ostati do 28. januara, a posle toga će drugu fazu priprema raditi na Kipru.

(Beta)