Karlos Tevez prošle nedelje je osuđen na 250 sati besplatnog rada, a izdržavanje kazne počeo je u petak, kada ga je vozač dovezao na jedan neugledni plac u automobilu "porše panamera" vrednom oko 100.000 funti.

Tabloid "San" došao je do snimka kojim se delimično može rekonstruisati Tevezov radni dan.

Argentinac se prvo upoznao sa nadređenim, zatim je zadužio radnu uniformu, uključujući čizme i narandžasti marker.

Potom je prešao na posao (čišćenje objekta), a u jednom trenutku se posvađao sa muškarcem koji ga je fotografisao.

"Tražio je da obriše fotografiju, a onda pokušao da mu oduzme telefon. Umešao se oficir koji kontroliše kažnjenike, na čije insistiranje je muškarac obrisao fotografiju, tako da je izbegnuta veća gužva", rekao je za "San" jedan očevidac.



Drugi sagovornik lista požalio se na Tevezovu bahatost, ispoljenu dolaskom u skupocenom "poršeu".

"Šta on misli, ko je on? Šta je sa skromnošću? Mogao je da dođe taksijem, ili zamoli nekog prijatelja da ga doveze. Mnogi ljudi koji su ovde zaposleni morali bi da rade godinama za njegov auto".

Tevezova vozačka dozvola je posle pomenutog saobraćajnog prekršaja suspendovana na dodatnih šest meseci.

(MONDO, foto: Beta/AP/Jon Super)