Fudbalere londonskog Čelsija naredne tri godine će oblačiti italijanski modni kreator Djordjo Armani, koji je u četvtak prihvatio ponudu da radi odela za klub sa Stamford Bridža.

"Prihvatio sam ponudu sa oduševljenjem jer rado radim sa fudbalerima. S njima je lako saradjivati, a kao idoli mladih postavljaju i nove trendove, pa očekujem da će naša saradnja biti plodonosna", rekao je Armani u intervjuu Gazeti delo Sport.

Nove Armanijeve kreacije u plavoj boji londonskog kluba biće predstavljene u nedelju, kada se na novom stadionu Vembli igra utakmica engleskog Superkupa (Komjuniti šild) izmedju Mančester junajteda i Čelsija.

Poslednji Armanijev posao sa fudbalerima bio je sa reprezentacijom Engleske, kada je selektor bio aktuelni trener Mančester Sitija Sven Goran Erikson.

(MONDO)