Reprezentativac Holandije Arjen Roben i njegov sunarodnik Rojston Drente potpisali su ugovore sa madridskim Realom i za "kraljevski klub" će moći da igraju već u subotu u Superkuku Španije protiv Sevilje.

Kako je objavila radio stanica Kadena SER, dvojica fudbalera navijačima će biti predstavljeni na konferenciji za novinare koja će biti održana večeras.

Pregovori Reala i Čelsija o transferu Robena trajali su dva meseca, pošto je zahtev londonskog kluba za obeštećenje od 25 miliona funti (37 miliona evra) bio previsok. Pre dva dana otac i agent holandskog fudbalera Hans Roben izjavio je da je pronadjen kompromis, ali za sada nije poznato o kojoj sumi se radi.

Mladi reprezenttaivac Holandije i prvotimac Fejenorda Drente potpisao je petogodišnji ugovor, a visina transfera je 13 miliona evra.

(Tanjug)