Emisije
IMATE PRIČU? Javite nam se.

Crni Bajko! Primio još pola tuceta

Boban Bajković posle šest "lakih komada" protiv Šarlroa, primio isti broj golova i na meču protiv Kluba Briž, u 21. kolu belgijskog prvenstva.

Lirs se još nije oporavio od šoka posle poraza od Šarloroa pre šest dana na gostovanju (0:6), a doživeli su novu katastrofu.

U 21. kolu belgijskog šampionata pred domaćom publikom opet su "pregaženi" sa 6:0 od vodeće ekipe prvenstva, Kluba Briž.

Gosti su ponovo do vrha zatrpali mrežu golmana Bobana Bajkovića. Bivšeg čuvara mreže Crvene zvezde nadmudrili su po dva puta Matoko, u 10. i 26. minutu i Rafaelov (33. iz penala i 73), zatim Izgverdo u 38. i De Suter u 41. minutu meča.

Bajković je za samo šest dana primio tuce pogodaka, a neke od njih propratio je uz očaj na licu. Trener Lirsa, bivši strateg Crvene zvezde Slaviša Stojanović, mogao bi posle novog debakla uskoro da napusti klupu belgijskog kluba.

Lirs je ubedljivo poslednji na tabeli belgijskog šampionata sa samo tri pobede, 13 poraza i pet nerešenih utakmica, sa ukupno osvojenih 14 poena.