Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije boriće se za trofej na čuvenom turniru Stevan "Ćele" Vilotić pošto je i na svojoj drugoj utakmici upisala pobedu.

Nakon trijumfa protiv Sjedinjenih Američkih Država izabranici Milana Kosanovića upisali su pobedu i protiv vršnjaka iz Francuske 2:1 (2:0) i tako sa prve pozicije u svojoj grupi obezbedili plasman u finale.

"Orlići" su u Vrbasu poveli preko Dušana Vlahovića u 9. minutu,  a asistirao mu je Njegoš Petrović, da bi štoper Dominik Dinga u 17. minutu duplirao vođstvo nakon dobrog kornera Nikolića. Francuzi su u finišu meča preko Edvarda stigli do utešnog pogotka.

Protivnik našim omladincima biće Izrael, dok će za treće mesto igrati Francuska i Mađarska, a za peto Ukrajina i SAD.

Stadion u Vrbasu. Gledalaca: oko 500. Sudija: Novak Simović. Žuti kartoni: Radić (Srbija), Abdalhar, Kvane, Konjak (Francuska).

SRBIJA: M.Ilić, Radić, Mašović, Dinga, Bošnjak, Gojkov, Petrović, Vlahović (Birmančević), Nikolić (Mesarović), Račić (Terzić), Petrov (Zlatanović).

FRANCUSKA: Masonial, Žarden, Musa, Upankadeno, Sisoko, Konjak, Edvard, Klod,Rene, Kvane, Ikone.