ŠTETA! "Golubicama" u 90. minutu izmakao remi sa Atletikom! (VIDEO)

Izvor mondo.rs

Upornost fudbalerki Spartaka iz Subotice, nažalost, nije nagrađena.

Izvor: MONDO/TV Arena sport

Nema mnogo onih koji veruju da će fudbalerke Spartaka iz Subotice uspeti da prođu Atletiko Madrid u šesnaestini finala Lige šampiona za žene, ali malo je nedostajalo da ih "golubice" nateraju da se zamisle pred revanš u Španiji, 25. septembra.

Uporne izabranice Borisa Arsića dvaput su se vraćale u meč i samo par minuta delilo ih je od velikog remija, ali je kvalitet trostrukih uzastopnih šampionki Španije došao do izražaja.

U 90. minutu Olga Garsija postigla je pogodak za 3:2 i mnogo mirniji odlazak na revanš svog tima.

Prethodno je dvostruki strelac za gošće bila Brazilka Ludmila (u 20. i 55. minutu), dok su golove za Spartak dale Violeta Slović (iz penala u nadoknadi prvog poluvremena) i Tijana Matić u 79. minutu.

Iako je poraz, nema se šta zameriti fudbalerkama srpskog šampiona, koje su zalaganjem i upornošću zaslužile da izbegnu poraz bar na svom terenu. Videćemo šta će biti u Madridu...