SMS asistirao preko CELE odbrane Parme, Imobile se ljutio na klupi!

Izvor mondo.ba

Srpski vezista Sergej Milinković-Savić asistirao za drugi gol Lacija i to iz prve, preko čitave odbrane Parme, a Adam Marušić se potrudio da mu ne pokvari dobar potez.

Lacio se posle tri kiksa konačno probudio!

Rimljani su pred svojim navijačima na "Olimpiku" pobedili Parmu 2:0 (1:0) golovima Ćira Imobila i Adama Marušića, a konkretan učinak "upisao" je i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, posle kog je i rešena poslednja utakmica 4. kola Serije A.

SMS je u 67. minutu iz prve "podigao" loptu preko čitave odbrane Parme, u pravom momentu je krenuo Marušić, iskontrolisao je i pogodio dalji ugao Sepea.

Samo nekoliko minuta pre toga bilo je veoma "vrelo" na stadionu pošto je Simone Inzagi iz igre izveo Ćira Imobilea, strelca vodećeg gola iz osmog minuta, a Italijan je ljutito otišao na klupu očigledno nezadovoljan ranom izmenom...

Videćemo da li će se ovaj njihov sukob brzo okončati ili nas čeka nova drama.

Opširnije o ovoj utakmici čitajte na portalu naših kolega iz Banjaluke, Mondo.ba.