28 za Inter, 33 za Milan: Mario Baloteli se UPISAO i kao napadač Breše!

Izvor mondo.ba

Prvenac Marija Balotelija u plavo-belom dresu stigao je prekasno u Napulju, u 67. minutu pri vođstvu domaćih od 2:0, tako da je ekipa sa "Rigamontija" ostala bez bodova u dvomeču sa dva najbolja tima iz prošle sezone, Juventusom i Napoli

28 za Inter
33 za Milan

Od danas i jedan za Brešu.

Ne i dovoljan za više od poraza na "San Paolu" u matine terminu 6. kola Serije A: Napoli - Breša 2:1 (2:0).

Oba meča ekipa trenera Eugenija Korinija izgubila je rezultatom 1:2, s tim da je protiv "bjankonera" imala vođstvo.

Momci trenera Karla Anćelotija poveli su u 13. minutu preko Drisa Mertensa, koji se primakao na gol zaostatka u odnosu na legendarnog Dijega Maradonu. Ovu prednost udvostručio je štoper Kostas Manolas golom na asistenciju našeg Nikole Maksimovića u petom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Štoperi Napolitanaca razmenili su pas glavom u šesnaestercu gostiju i potpisali važnu pobedu upisanu četiri dana posle neprijatnog poraza od Kaljarija na istom mestu.

Računajući i Ligu šampiona u kojoj je startovala pobedom nad Liverpulom od 2:0, Anćelotijeva ekipa ima pet pobeda i dva poraza ove sezone.

Prvi su im "meru uzeli" fudbaleri Juventusa u nezaboravnoj utakmici 2. kola na kojoj je "palo" sedam golova.