CIRKUS u Meksiku: Jedni protestovali, drugi davali golove! (VIDEO)

Fudbaleri Tigresa nisu se solidarisali sa kolegama iz Verakruza.

Lavinu komentara, uglavnom kritički nastrojenih, izazvali su fudbaleri meksičkog Tigresa ove subote.

Ekipa čiji napad predvodi bivši reprezentativac Francuske, Andre-Pjer Žinjak nije imala sluha za protest kolega iz Verakruza, koji su odlučili da zbog neisplaćenih zarada (navodno za prethodnih šest meseci) u prvih nekoliko minuta utakmice 14. kola samo statiraju na terenu.

Domaćini su posle prvog sudijskog zvižduka ostali ukopani u mestu, međutim, ne i gosti. Na opšte zaprepašćenje igrača i navijača Verakruza, fudbaleri Tigresa postigli su tri gola u prvih osam minuta, odnosno pre nego što su njihovi protivnici počeli da aktivno učestvuju u utakmici.

Na kraju, rezultat je bio 3:1 za goste, koji su se popeli na treće mesto tabele, dok je Verakruz ostao na začelju.

Da sve bude još bizarnije, pogodak Žinjaka - nekadašnjeg napadača Loriena, Tuluza i Olimpik Marseja - za 2:0 u 4. minutu bio je njegov jubilarni 100. za Tigres u meksičkom prvenstvu.