LUDA pobeda Intera: 7+ protiv Sasuola, navijač sleteo PADOBRANOM na teren!

Navijač Intera padobranom upao na teren i na kratko prekinuo "žurku" Lautara Martineza i Romelua Lukakua na stadionu Mapei. Đuričić vratio neizvesnost, ali bilo je kasno...

Inter je konačno osvojio Mapei.

"Nerazuri" su u na trenutke rutinskom, a na trenutke dramatičnom meču, slavili netipičnim rezultatom za Antonija Kontea - 4:3, i tako dobili "rat" protiv ekipe Sasuola koju su pobedili samo jednom u poslednjih devet mečeva, uz upisanih sedam poraza.

Pobedu Interu koji igra maestralno ov sezone donelu su Lautaro Martinez i Romelu Lukaku, koji su postigli po dva gola, a meč će se pamtiti i po "nepozvanom gostu".

Navijač Intera padobranom je upao na teren i na kratko prekinuo "žurku" igrača u tirkiznim dresovima, a veliki broj pristalica Intera koji je stigao u Sasuolo ovacijama je pozdravio ovog navijača, koji je stigao kada je bilo najbolje - između drugog i trećeg pogotka Intera.

Što se tiče Sausola, za njih je u prvom poluvremenu gol postigao Domeniko Berardi, koji ima već šest od početka sezone, dok su u nastavku pogađali Filip Đuričić i Žeremi Boga.

To ipak nije bilo dovoljno da bi iznenadili odlični Inter.

Pogledajte detalj kada je navijač sleteo padobranom na "Mapei", a na portalu naših kolega iz Banjaluke pronađite više informacija o utakmici kojom je otvoren "nedeljni program" Kalča.