Čukarički čeka Partizan sa drugog mesta tabele: Deveta pobeda "brđana"

"Brđani" ostvarili trijumf na strani pre duela protiv crno-belih.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima ekipu Inđije rezultatom 3:1, u prvoj utakmici nedeljnog programa 13. kola Super lige Srbije.

Strelci za pobednički tim bili su Marko Docić u 53. i 94. minutu iz penala i Miroslav Bogosavac u 70. minutu. Jedini gol za Inđiju postigao je Srđan Dimitrov u 89. minutu.

Ekipa s Banovog brda upisala je devetu pobedu od početka šampionata i sada je druga na tabeli sa 29 bodova. Na drugoj strani, Inđija je vezala osmi poraz i nalazi se na 14. poziciji sa sedam bodova.

Indjija Cukaricki 1:3 (SPORT)
Izvor: YouTube/SuperLiga

Fudbaleri Čukaričkog u narednom kolu dočekuju Partizana, a Inđija gostuje ekipi Vojvodine.