Sentu još NIKO nije osvojio: TSC do boda iz JEDINOG šuta

Izvor mondo.rs

Dva vojvođanska tima remizirala u poslednjem meču 13. kola Superlige Srbije.

U prva dva meča nedeljnog programa Superlige videli smo ukupno osam golova, dok je u Senti na zatvaranju superligaškog vikenda bilo manje zanimljivo.

TSC Bačka Topola - Proleter 1:1 (1:1)
/Lukić 45 - Babić 15/

Domaći TSC je remizirao protiv Proletera u meču koji nije obilovao prilikama i tako su sačuvali svoj odličan skor na domaćem terenu.

Gosti iz Novog Sada su stigli do vođstva posle 15 minuta preko Siniše Babića, ali to nije previše uzdrmalo domaći tim. Nenad Lukić je ponovo bio tu za svoj tim i postigao izjednačujući pogodak u poslednjem minutu prvog dela igre.

Taj rezultat je ostao na snazi do kraja meča, što i nije bilo preveliko iznenađenje da su na čitavom meču viđena ukupno tri šuta u okvir gola, a Lukićev gol za 1:1 stigao je iz jedinog šuta Bačke Topole u gol Nikole Petrića.

Uz TSC, jedini timovi koji su neporaženi na svom terenu su Čukarički i Crvena zvezda.

TSC je tako i dalje ostala jedan od tri neporažena tima na svom terenu, pošto su u Bačkoj Topoli već ostvarili četiri pobede, a sada i drugi remi.

Bačka Topola, koja do proleća naredne godine nastupa u Senti, ipak nije uspela da se vrati na pobednički put, pošto im je ovo treći meč bez trijumfa, posle poraza na gostovanjima u Ivanjici i Surdulici.