Ovaj Inter liči na onaj Murinjov, ne predaje se: GOLAZO Barele i haos!

Izvor mondo.ba

Malo koja garnitura "nerazura" uzvratila bi posle 0:1 na poluvremenu i nekoliko promašenih zicera u nastavku, ali... Antonio Konte doneo je nešto novo na "Đuzepe Meacu".

Samir Handanović bez preterane potrebe ušao je u noge Matiji Zakanjiju u 18. minutu i naterao Paola Valerija da pokaže na belu tačku podno severne tribine "Đuzepe Meace" na kojoj se tradicionalno okupljaju Interisti.

Nakon što je Valerio Vere plasirao loptu po sredini i savladao dokazanog "penaldžiju" Handanovića za neprijatnih 0:1, "Curva Nord" uživala je u nastavku u srčanom jurišu "nerazura" ka pobedi u sedmoj utakmici za svega 20 dana: Inter - Verona 2:1 (0:1).

Preokret je najavio pogodak Matee Vesina u 65. za izjednačenje i golčinu Nikola Barele u 83. minutu za haos na milanskoj fudbalskoj katedrali.

Inter se tako drugi put ove sezone "iščupao" posle minusa na poluvremenu i sprečio istorijsku pobedu Verone, u čijim redovima je odličan bio Darko Lazović, a koja ni posle 28 gostovanja ne zna za trijumf na "Meaci".