Marko Šćepović - daš mu šansu, on da gol ili dva!

Šćepović je posle vodećeg pogotka Morozjuka u 18. minutu pogađao mrežu u 28. i 31.

Marko Šćepović stigao je letos u Rizespor iz mađarskog Fehervara za 800.000 evra i do danas uglavnom dobijao šansu sa klupe u utakmicama turske Superlige.

Trener kluba sa obale Crnog Mora, Ismail Kartal, konkretniju ulogu namenjivao mu je u Kupu Turske i od bivšeg fudbalera Partizana dobio tri gola na dva nastupa.

Posle pogotka u mreži Džanirispora u četvrtoj rundi za 1:3, Šćepović je ovog četvrtka uveče bio dvostruki strelac u pobedi nad Samsunsporom od 3:2 na "Jeni Rize Šehir" stadionu koja, međutim, ne znači i plasman u osminu finala.

Za to će biti potreban pozitivan rezultat u revanšu na stadionu drugoligaša, koji je u 31. minutu gubio 3:0 i izborio poraz od samo gola razlike pogocima Sulua u 42. i Javuza u 86. minutu.

Šćepović, koji je od debija za Partizan pre devet godina nastupao za Olimpijakos, Majorku, Terek, Muskron, Videoton i Fehervar, počeo je samo jednu utakmicu u Superligi ove sezone.