Edegard bio spreman za ŠOU, ali onda se pojavio stari majstor - Santi!

"Stari lisac" ukrao slavu mladom fudbaleru...

Norveško "čudo od deteta" Martin Edegard briljiralo je u prvom poluvremenu organizovavši akciju za vođstvo, međutim ovoga puta nije mogao da odvede svoj Real Sosijedad ka trijumfu.

U nastavku utakmice u ekipi Viljareala razigrao se mnogo stariji Santi Kazorla, koji igra na vrhunskom nivou i pored mnogobrojnih povreda koje su ga na duže vreme udaljile od fudbala, a postigao je i pobedonosni gol u 72. minutu za potpuni preokret i pobedu svoje ekipe.

REAL SOSIJEDAD - VILJAREAL 1:2 (1:0)

Santi se "iskrao" na pas Marija Gaspara, dok su čak trojica njegovih saigrača bila u ofsajdu, odbrana Real Sosijedada smatrala je da će VAR tehnologija potvrditi da je bio u nedozvoljenom položaju, ali ubrzo posle toga glavni sudija dobio je signal da je gol regularan.

Tako se isplatila odluka Kazorle da šutira u dalji ugao gola Remira uprkos tome što je čitava "Anoeta", uključujući i pomoćnika, mislila da je u ofsajdu...

Pre toga je "razmrdao" Viljareal - Trigeros je u 58. minutu izjednačio na 1:1 iz penala, kada je Samu Čukvueze lako prošao i bio oboren u kaznenom prostoru, a Nigerijcu se nije dalo da se upiše u strelce samo dva minuta kasnije kada mu je poništen gol.

Pitanje je gde je u nastavku meča nestao Real Sosijedad koji je bio vrlo dobar u prvom delu.

Fenomenalni Edegard pokrenuo je akciju i "gurnuo" loptu na bok za Portua koji je asistirao Vilijanu Žozeu za vođstvo Real Sosijedada, ali kao da su prerano pomislili da će dobiti utakmicu na renovinarnoj "Anoeti" u San Sebastijanu.