On se ne menja: Ušao s klupe, igrao sedam minuta, pa dobio crveni karton

Izvor mondo.ba

Mario Baloteli ponovo u centru pažnje: "Možete da mi sudite koliko hoćete!"

Mario Baloteli isključen je danas u duelu Breše i Kaljarija (2:2), nakon što je na terenu proveo samo sedam minuta.

Trener domaćih Eugenio Korini pružio je šansu nestašnom momku italijanskog fudbala u 74. minutu, a već u 81. morao je "pod tuš".

Baloteli je zaradio javnu opomenu zbog prekršaja, a onda uputio brojne uvrede na račun glavnog sudija Antonija Đua, koji nije želeo da trpi takvo ponašanje, pa je odlučio da ga pošalje u svlačionicu.

Ovakav ishod nije mogao da prođe bez njegovog komentara.

"Neverovatno je kako jedna epizoda može drastično da promeni nečije pozitivno ili negativno mišljenje. I ovaj put nastaviću svoj posao. Tu nema problema. A vi možete i dalje da mi sudite koliko hoćete", poručio je kontroverzni napadač Breše.

Povratak Balotelija kući za mnoge je bio nada da nešto može da se promeni u njegovom ponašanju, ali se to očigledno nije desilo. Iako je u solidnoj golgeterskoj formi, sa pet golova na 15 mečeva, temperament je i dalje njegov veliki problem.

Breša je u seriji od pet mečeva bez pobede i još uvek se nalaze u zoni ispadanja. Tim za koji Baloteli nastupa ima bod manje od Lećea, koje je trenutno na sigurnom.