Rajković gurnuo Mbapea, svađao se sa Nejmarom: Pogledajte FRKU u Francuskoj

Izvor mondo.rs

Srpski čuvar mreže teško se mirio sa porazom, ali i sa teatralnim padom Kilijana Mbapea.

Francuski Rems, čiji gol čuva srpski internacionalac Predrag Rajković, uspeo je u septembru da ostvari senzacionalnu pobedu protiv Pari Sen Žermena, i to na "Parku prinčeva" - 2:0.

Ove srede, klub sa severoistoka zemlje ipak nije uspeo da ponovi taj podvig, u polufinalu Liga kupa:

Rems - PSŽ 0:3 (0:2)

Rajković je tri puta vadio loptu iz svoje mreže, i to posle udaraca Markinjosa u 9. minutu, autogola Konana u 31. i hica defanzivca Parižana Tongija Kuasija u 77, za konačnih 0:3.

Lideri gostiju, Nejmar i Kilijan Mbape, odigrali su ceo meč i u drugom poluvremenu su u istoj situaciji ušli u raspravu sa Rajkovićem. A, bilo je i koškanja...

Srpski golman bacio je loptu da bi je vratio u igru, a Mbape ga je poremetio tako što joj je prišao i šutnuo je ka Rajkoviću. Kapiten zlatnih srpskih "orlića" sa Mundijalita odgurnuo je Francuza, koji je pao kao nokautiran.

Onda je Nejmar prišao Rajkoviću da bi se raspravljao, ali se situacija potom brzo smirila...

PSŽ je ovim trijumfom ušao u finale, u kojem će igrati protiv Liona na stadionu "Francuska" 4. aprila.