Šaponjić konačno zaigrao, ali u NAJGOREM trenutku po Atletiko Madrid!

Srpski napadač upisao prvi takmičarski nastup u dresu Madriđana, međutim, u šokantnom porazu od trećeligaša.

Senzacija u šesnaestini finala Kupa kralja!

Španski trećeligaš Kultural Leonsea eliminisao je Atletiko Madrid!

Domaćin je slavio 2:1 posle produžetaka, pošto je prethodno uspeo da izjednači u 83. minutu.

Junaci pobede su strelci Đulen Kastanjeda i Serhio Benito, ali i francuski golman Lukas Žifar, koji je sjajno branio ove večeri.

Gol za Atletiko postigao je Anhel Korea u 62. minutu, međutim, Dijegu Simeoneu nije se isplatilo kockanje i odluka da prilično promeša sastav tima u odnosu na utakmice u Primeri i Ligi šampiona.

Priliku da konačno zaigra u takmičarskoj utakmici dobio je bivši napadač Partizana, Ivan Šaponjić, koji je u 60. minutu zamenio Vitola. Imao je nekoliko prilika za pogodak, ali nije uspeo da se upiše u strelce...