Još jedan favorit NEĆE osvojiti trofej u Nemačkoj: Holande, drugi put!

Ispao je još jedan tim koga su videli bar u finalu.

Još jedan kandidat za duplu krunu u Nemačkoj morao je večeras da se oprosti od te ambicije.

Jednog je izbacio sjajni Filip Kostić, dvostruki strelac protiv Lajpciga.

Naredni, Borusija iz Dortmunda nije opravdala tu ulogu u Bremenu:

VERDER - BORUSIJA D. 3:2 (2:0)

''Milioneri'' su u prve tri utakmice u 2020. godini visoko podigli lestvicu kada je u pitanju efikasnost. Naravno, najviše zahvaljujući Erling Braut Holandu, evropskoj fudbalskoj senzaciji.

Međutim, tim koji je ove godine u 270 minuta postigla čak 15 golova večeras je u Bremenu uputila samo jedan šut u okvir gola do poluvremena, i to "makazicama" Matsa Humelsa.

Srpski štoper Miloš Veljković odigrao je ceo meč za Verder i slavio je sa saigračima golove Zelkea i Betankura, kojima je njegov tim vodio na pauzi 2:0.

Posle toga je na teren kročila norveška "zver" Holand i u 67. minutu dao gol da "zakuva" na Vezeru.

Međutim, tri minuta kasnije stvari su bile potpuno jasne, jer je Rašica postavio nedostižnih 3:1 za Verder.