Mitar rešeta, ali Fulam i dalje ne pobeđuje

Srbin je prvi na listi strelaca Čempionšipa, ali njegov tim i dalje nema pobedu

Aleksandar Mitrović veruje u svoju vrednost, a trenutno je najbolji strelac Čempionšipa! Nije vest od večeras, ali je večeras potvrđena, i to pred kakvom konkurencijom.

Derbi i Fulam odigrali su 1:1. Domaćin je poveo golom legendarnog Vejna Runija iz penala, a odgovorio je Aleksandar Mitrović, kome je ovo 22. gol u 34 kola.

Iako je to dobro za Mitra, nije toliko za Fulam, koji je u poslednje tri utakmice osvojio samo dva boda i nalazi se na trećem mestu, sa dva boda manje od Lidsa, koji ima i meč manje.

Derbi je takođe osvojio dva boda u poslednja tri meča, ali je na 12. mestu tabele.

Derbi je večeras poveo u 55. minutu iz penala koji je izveo Runi, da bi u 71. minutu, Mitrović voleojom uhvatio pas Kamare sa gornje desne ivice šesnaesterca i zabio loptu u mrežu za 1:1.

Iza Mitrovića na listi strelaca nalazi se Oli Votkins iz Brentforda sa 20 golova, dok je treći Džerod Boven sa 17.