Nikšićani skandirali protiv FSCG, prekid posle samo četiri minuta!

Autor Jovan Terzić Izvor mondo.me

Navijači Sutjeske ponovo izazvali prekid.

Šampion Crne Gore je reagovao posle ubedljivog poraza od Rudara u prošlom kolu (1:5) i vratio se na pobednički kolosek.

U 23. kolu Sutjeska je savladala Podgoricu 1:0, a gol odluke dao je Stefan Nikolić u 14. minutu.

Ova utakmica će, ipak, biti upamćena po ružnim scenama, odnosno prekidu koji se dogodio već u 4. minutu!

Domaći navijači su uvredljivo skandirali protiv čelnika FSCG, na čijem čelu je Dejan Savićević, pa je sudija Radoje Pajović, u dogovoru sa delegatom Markom Bojovićem, poslao igrače u svlačionicu, a policija problematične navijače van stadiona.

Prekid je trajao 35 minuta.

Slično je bilo i na prošlonedeljnom gostovanju šampiona u Pljevljima, ali je tada prekid trajao nešto kraće, oko 15 minuta.

Sutjeska se ove sezone, posle 22 kola, nalazi na drugom mestu crnogorskog prvenstva sa čak 11 bodova manje od Budućnosti.