Najve'i!

Mesijev ponoćni ŠOU: Nameštao, pogađao... Leov fudbal je UMETNOST

Kapiten Barselone razigravao ekipu i vodio je do rutinske pobede u prvoj utakmici posle pauze.

Povratak fudbala mogli smo da proglasimo tek onda kada je na teren istrčao i najbolji igrač - Lionel Mesi.

Čarobnjak iz Barselone spremao se prethodnih nedelja sa saigračima za nastavak borbe za titulu i sudeći prema prvom nastupu - apsolutno je pripremljen.

Praktično sam je doneo pobedu:

Majorka - Barselona 0:4 (0:2)

Izuzev prvog gola šampiona, koji su "skockali" asistent Đordi Alba i strelac Arturo Vidal, Mesi je učestvovao u svakom od preostala tri.

Ukoliko želite da učestvujete u anketi posetite Mondo Pređi na sajt

U 37. minutu, Leo je grudima spustio loptu Dancu Martinu Brejtvejtu za 0:2. Potom je u finišu, u 80. minutu sa pozicije centralnog veziste maestralno asistirao Albi, prebacivši jednim dodirom kompletnu odbranu domaćih, za 0:3.

Pobednik je uveliko bio odlučen, a Mesi je u nadoknadi ipak odlučio da i lično stavi pečat na pobedu.

Utrčao je u kazneni prostor sa leve strane, prihvatio loptu od Luisa Suareza i zakucao je desnom nogom iza Manola Rejne, za konačnih 0:4.

Ovim uspehom, Barselona je odmakla Realu pet poena uz odigranu utakmicu više, pa će Madriđani u nedelju imati dodatno povećani imperativ da pobede Eibar kod kuće, od 19.30 časova.