Šta će sada reći kritičari? Marko Nikolić - DVA OD DVA!

Novi trijumf Lokomotive iz Moskve.

Bilo je tu mnogo kritika i mnogo sumnji i pre nego što se pojavio u Rusiji, a kamoli seo na klupu Lokomotive iz Moskve.

Ali za sada stvari idu baš onako kako treba - Marko Nikolić i njegova Lokomotiva upisali su novu pobedu.

Još uvek je rano donositi bilo kakve zaključke, ali dve pobede u prva dva meča na klupi novog kluba su idealan početak. Lokomotive je to uspela da ostvari na gostovanju u Kazanju.

Tamo su savladali Rubin 2:0 i to golovima Alekseja Mirančuka u prvom poluvremenu!

On je u 23. minutu doneo vođstvo Moskovljanima, da bi ubrzo potom bio precizan i iz jedanaesterca. Dva brza pogotka i sigurno vođstvo značili su i miran nastavak meča.

Lokomotiva nije nigde morala da žuri, pa je Nikolićeva ekipa održala taj rezultat do kraja meča.

Moskovljani su zato sada na pravom putu da se plasiraju u Ligu šampiona, iako i dalje imaju velikih devet bodova zaostatka za liderom Zenitom.

Ali ako ovako nastave, Krasnodar bi mogao lako da ostane kratkih rukava u borbi za drugu poziciju.