Darko Lazović ZABLISTAO u Italiji: Pocepao mrežu i asistirao "na tacni"

Sjajan gol srpskog internacionalca u Seriji A.

Darko Lazović (29) odigrao je partiju sezone u Italiji!

Povremeni reprezentativac Srbije je u atraktivnom remiju svoje Verone i Sasuola (3:3) jedan gol dao, a jedan namestio i bio sve vreme u prvom planu.

Nekadašnji igrač  Borca, Crvene zvezde i Đenove bio je prvi strelac na utakmici, kada je u 51. minutu snažno zakucao loptu iza leđa golmana domaćih.

Pogledajte.

Darko Lazović gol Sasuolo (SPORT)
Izvor: YouTube/CALCIO MEDIA

Šest minuta posle toga, Lazović je efektno, "spoljnom" asistirao za gol za 1:2 svom saigraču Marijušu Stepinskom, koji je trebalo samo da se pokloni u petercu i da sprovede loptu u mrežu.

Imala je Verona posle toga i vođstvo 3:1, ali ga je ispustila u sedmom minutu nadoknade, kada je Sasuolo postavio konačnih 3:3.

Vezista domaćih Filip Đuričić odgledao je kompletan meč sa klupe, dok je među rezervama Verone utakmicu pratio golman Boris Radunović.

Verona je ovim bodom zauzela devetu poziciju na tabeli, dok je Sasuolo tri mesta ispod, veoma udaljen od borbe za opstanak.

Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.