ODLIČAN GOL SRBINA

JUVE JE LOŠ: Đuričić pokrenuo Sasuolo, šampion se izvukao u goleadi!

Šta se događa sa Juventusom?

/piše: Nebojša Šatara, Banjaluka - MONDO.ba/

Juventus nije pobedio ni u trećoj uzastopnoj utakmici u Seriji A i Inter će u četvrtak imati priliku da smanji na "minus šest" bodova na pet utakmica do kraja.

Posle ispuštenih 2:0 i preokreta Milana, na jedvite jade iščupanog boda protiv Atalante, Juve je u sredu uveče stigao samo do remija u Ređo Emiliji.

SASUOLO - JUVENTUS 3:3 (1:2)

Izabranici Mauricija Sarija su brzo poveli 2:0, Sasuolo je do odlaska na odmor smanjio golom srpskog reprezentativca Filipa Đuričića, a onda u nastavku u stilu Milana potpuno preokrenuo rezultat.

Ipak, crno-beli iz Torina su golom Aleksa Sandra uspjeli da ostanu neporaženi na "Mapei" stadionu iako je u finišu domaćin po propuštenim šansima možda i zaslužio ceo plen.

Juve je u prvih 10-ak minuta stekao dvostruku prednost na gostovanju u Ređo Emiliji nakon pogodaka Danila i Gonzala Iguaina, kojima je oba puta asistirao reprezentativac Bosne i Hercegovine i budući član Barselone Miralem Pjanić.

Odličan pogodak Đuričića je vratio Sasuolo u meč, a Domeniko Berardi demonstracijom kakvu levicu ima doneo izjednačenje. Federiko Kaputo se ušunjao na drugu stativu posle centaršuta Berardija i ćušnuo loptu u mrežu za 3:2, ali je šampion na kraju uspeo da izvuče "živu glavu".