OPET MUSA!

Miha zagrlio starog prijatelja, a onda u 93. minutu ga "gurnuo" u Seriju B!

Duboko u sudijskoj nadoknadi sevnula je kontra Bolonje i Musa Barou je "naplatio" sve promašaje iz prvog poluvremena za pobjedu domaćina, kojim je prekinuta serija od čak pet mečeva bez trijumfa - 3:2.

Družba je družba, a služba je služba!

Siniša Mihajlović i Fabio Liverani su postali prijatelji još dok su bili saigrači u Laciju od septembra 2001. godine.

Tada je Italijan stigao iz Peruđe u rimske "nebesko-plave", gde su delili svlačionicu naredne tri sezone, kada je srpski "bombarder" odlučio da ode u milanski Inter. Upravo te sezone su zajedno osvojili trofej u Kupu Italije pobjedom nad Juventusom.

Danas, 16 godina kasnije, Mihajlović je kao trener Bolonje srdačno dočekao stratega Lećea na "Renato Dal'Ari", a onda praktično gurnuo goste ka Seriji B u sjajnoj utakmici!

Vodili su domaći golovima raspoloženog Palasija, koji je postigao dva pogotka u prvih deset minuta, potom se Leće vratio i izjednačio rezultat, da bi sjajni Musa Berou postigao svoj novi gol ovog proleća tj. leta za konačnih: BOLONJA - LEĆE 3:2 (2:0)