USPEH!

Marko Nikolić krenuo po TITULU u Rusiji: Nije ga zaustavio ni Đorđe Despotović

Nije moglo bolje da počne...

Počela je ponovo Premijer liga Rusije - šesta najjača liga u Evropi!

Dvostruki uzastopni šampion Zenit slavio je na "otvaranju" sezone protiv Volgograda (2:0), da bi istim rezultatom slavila i Lokomotiva na nezgodnom gostovanju protiv Rubina. Na stadionu u Kazanju tri boda su obezbeđena već u prvih pola sata meča.

RUBIN - LOKOMOTIVA 0:2 (0:2)

Sve je počelo golom Mirančuka u drugom minutu, da bi Ribčinski asistirao i Barinovu u 26, dok do kraja meča nismo videli još neki pogodak.

Videli smo zato dva crvena kartona - prvo za Leonida Slutskog, trenera Rubina koji je na poluvremenu vređao sudiju, a onda i za Begića u 65. zbog rušenja rivala posle izgubljene lopte, čime je otežao svom timu da se vrati u utakmicu.

Marko Nikolić je tako na idealan način počeo napad na titulu u Rusiji, dok vredi istaći da je za domaći tim igrao i srpski napadač Đorđe Despotović.