Zanimljivo!

LUDNICA NA SEVERU I IZNENAĐENJE: Katanić uništio "bećare"!

Autor Vladimir Sukdolak

Lozničanin Aleksandar Katanić het-trikom doneo pobedu Metalcu na gostovanju u Senti u 5. kolu Superlige Srbije.

Izvor: YouTube - printscreen

Prava poslastica za ljubitelje fudbala na severu Srbije. I iznenađenje Metalca u režiji sjajnog i ubojitog golgetera Aleksandra Katanića

Fudbaler sa skromnim iskustvom igranja u Superligi Srbije uživao je u petak uveče u Senti protiv TSC-a. Postigao je sva tri gol i prvim het-trikom doprineo drugoj pobedi svog tima – 3:2 (1:0).

Gost iz Gornjeg Milanovca je imao prednost od 2:0 nakon sat vremena igre, ali se ona istopila za samo tri minuta u nastavku meča. Prvo je Tomanović smanjio na 1:2 u 67, da bi u 70. Lukić poravnao rezultat.

Posle golova u 16. i 60, Katanić je ponovo proradio u 75. i taj treći pogodak bio je dovoljan za trijumf Metalca.

TSC posle pet odigranih utakmica ostaje za sada na sedmom mestu sa osam bodova, dok je Metalac 10. sa sedam.