DOBAR START!

ČUKARIČKI NAJBLIŽI ZVEZDI: "Brđani" mogu i sa igračem manje, Spartak bolji od Nišlija!

Jedna od najmlađih ekipa u Superligi sjajno igra...

Posle pet kola Superlige samo dva tima ne znaju za poraz!

Prva je Crvena zvezda, koja ima maksimalan učinak, dok je drugi Čukarički koji je ostvario i četvrti trijumf od početka takmičnja večeras na Banovom brdu. Oni su remizirali samo sa Vojvodinom, dok su njihove komšije iz Bačke Palanke pobedili 1:0 (0:0).

Trijumf za tim trenera Aleksandra Veselinovića došao je posle gola Asmira Kajevića u 76. minutu.

Lepo se iz drugog plana ubacio Docić, vratio pas na desno ka Ćirkoviću, a na povratnu loptu u visini penala natrčao je Crnogorac i ubacio u mrežu golmana Bačke. Radost igrača Čukaričkog bila je utoliko veća jer su u tom trenutku imali igrača manje na terenu.

"Brđani" su u 58. minutu ostali bez Stefana Kovača, koji je isključen zbog faula na sredini terena, dok su pre toga gosti tražili jedanaesterac, ali ga nisu dobili u ovoj "egal utakmici".

Iste večeri videli smo i trijumf Javora protiv Radnika (2:1), uz pogotke Luke Lukovića iz penala i Miroslava Maričića, dok je u derbiju "severa i juga" Spartak pobedio Radnički (2:0). Golove za treće mesto na tabeli dali su Marčić i Savković.