SRBIN REŠETA PO HRVATSKOJ: Fenomenalne brojke Ognjena Mudrinskog, njegova Gorica ne staje! (VIDEO)

Autor Pavle Knežević

Ubedljivo prvi strelac prvenstva Hrvatske

Izvor: Printscreen/YouTube/Hrvatska Nogometna Televizija

Srpski centarfor Ognjen Mudrinski nastavio je da rešeta mreže po Hrvatskoj!

Napadač Gorice postigao je prvi gol u pobedi svog tima nad Šibenikom 3:2 i tako zabeležio svoj čak peti pogodak u tri meča!

Gorica je sada prva na tabeli, ima maksimalan učinak od sve tri pobede, ali Dinamo i Hajduk još nisu odigrali svoje mečeve, a oni su takođe neporaženi.

Što se tiče Mudrinskog, on je ubedljivo prvi na listi strelaca i osim Lovra Majera, jedini koji je dao više od jednog gola. Majer je dao dva.

I ne samo to, Mudrinski nije odigrao 270 minuta, nego tek nešto više od 90! U prvoj utakmici je ušao u igru u 73. minutu i dao dva gola, u drugoj je ušao u 58. i dao dva gola, a protiv Šibenika je odigrao samo prvo poluvreme.