VOŽDOVAC "POLUPAO" METALAC: Četiri gola na "krovu", TSC pretrpeo težak poraz protiv Radničkog!

Interesantni rezultati ove subote...

MN Press

Voždovac se posle "uspavanog" početka sezone polako diže. Izabranici trenera Jovana Damjanovića odigrali su najbolju partiju u novoj takmičarskoj godini pošto su na "krovu" rutinski pobedili novajliju u najvišem rangu.

Gosti iz Gornjeg Milanovca bili su bespomoćni ovog popodneva: Voždovac - Metalac 4:0 (3:0).

Već u 10. minutu je povratnik Putinčanin postigao gol, bivši omladinac crveno-belih Pantović je duplirao prednost u 17. minutu, da bi treći pogodak bio viđen već do poluvremena kada je Ajdinović odlično reagovao.

Nije se na tome Voždovac zaustavio pošto je odlični Jovan Nišić, mladi reprezentativac, postigao gol u 59. minutu, što je njegov već treći ove sezone.

Ubedljivu pobedu videli smo i u Senti, a iznenađenje je što su je ostvarili gosti. Naime, Radnički je protiv TSC-a upisao ubedljivu pobedu (3:1) golovima Stoiljkovića, Kojića i Duranovića, pa će se Zoltan Sabo pošteno zamisliti pred obaveze u kvalifikacijama za Ligu Evrope protiv Steaue.

Danas je ostvarila i Inđija na gostovanju Radniku golom Ilića sa "kreča" u 44. minutu, dok je u nadoknadi vremena Spartak ostao bez tri boda.