SJAJAN REZULTAT

VLADAN MILOJEVIĆ U ČETVRTFINALU LIGE ŠAMPIONA: Penalima do rezultata koji će oduševiti gazde iz Džede!

Imali su doduše sreće igrači Al Ahlija...

Pre nekoliko nedelja pričalo se o tome da bi Vladan Milojević mogao da ode iz Al Ahlija nezadovoljan potezima uprave, ali su se strasti smirile i klub sada beleži ozbiljne rezultate!

Al Ahli je obezbedio četvrtfinale azijske Lige šampiona pošto je posle penala savladao Šabab Al Ahli iz Dubaija. U regularnom delu utakmice bilo je 1:1, da bi Milojevićeva ekipa bolje šutirala jedanaesterce i slavila ukupnim rezultatom 5:3.

Saudijci su gubili od 28. minuta kada je Ganijev skrenuo loptu u mrežu Al Ahlija, da bi Milojevićev tim došao do izjednačenja na vreme. U 54. minutu gol iz penala dao je Al Some.

Imali su sreće igrači Al Ahlija pošto je u poslednjim trenucima produžetaka Šabab Al Alhi mogao do pobede, međutim sreća je ovoga puta pogledala Milojevića. Tokom penala su igrači tima iz Dubaija bili neprecizniji.

Žreb za četvrtfinale će biti održan 28. septembra.