KAKAV DEBI!

LUIS SUAREZ VEĆ "UJEDA" ZA ATLETIKO: Ulazak sa klupe, dva šuta, dva gola i šest komada u mreži Granade!

Sjajan debi za sjajnog Urugvajca!

Luis Suarez je stigao i postarao se da se odmah predstavi u novom klubu onako kako dolikuje. Da bude heroj na debiju bilo mu je potrebno 25 minuta na terenu i dva šuta na gol protivnika!

ATLETIKO MADRID - GRANADA 6:1 (1:0)
/Kosta 9, Korea 47, Feliks 65, Ljorente 72, Suarez 85, 90+3 - Molina 87/

Čim je sjajni Urugvajac stigao u redove tima Dijega Simeonea, odmah je Atletiko priredio pravu napadačku rapsodiju.

Nije tako izgledalo posle prvih 45 minuta, ali u nastavku su se domaći potpuno raspucali, pa je u igru ušao i od nedavno novi igrač Atletika.

Doskorašnji golgeter Barselone se odlično snašao pošto je već posle 15 minuta u igri zatresao mrežu udarcem glavom na centaršut Markosa Ljorentea, da bi potom u nadoknadi postavio konačan rezultat - 6:1.

Prethodno su se Granadom poigrali Dijego Kosta, Anhel Korea, Žoao Feliks i pomenuti Ljorente. Stigao je i Sual Njigez da u ranoj fazi meča ne iskoristi jedanaesterac, ali na kraju nijednog trenutka nije bilo sumnji u konačan rezultat.

Atletiku je ovo bio prvi meč u novoj sezoni i već sada su pokazali da bi mogli da budu daleko efikasniji nego prethodnih godina.

Ako Suarez bude ovako nastupao tokom čitave sezone, u to neće biti sumnje.