ODLIČNO NAPREDUJU

PROLETER "MINIMALCEM" NA DVA BODA OD EVROPE: U Kruševcu uzbudljivo do poslednje sekunde, slavio i Metalac

Ovo je rezime današnjih rezultata u Superligi Srbije

Odigrane su još dve utakmice Superlige Srbije.

Fudbaleri Proletera pobedili su na svom terenu Novi Pazar rezultatom 1:0, dok je dosta uzbudljivije bilo na meču Napretka i Metalca.

Jedini gol u pobedi Proletera postigao je Siniša Babić u 27. minutu iz jedanaesterca.

Novosadski klub sada ima četiri pobede i osmi je na tabeli sa 15 bodova, a Novi Pazar je pretrpeo četvrti poraz i zauzima 13. mesto sa devet bodova.

Fudbaleri Metalca, za to vreme, pobedili su u Kruševcu domaći Napredak 2:1.

Metalac je poveo u 18. minutu pogotkom Filipa Antonijevića, a izjednačio je Luka Milunović u 84. minutu. Ipak, pobedu Metalcu doneo je Miloš Vranjanin golom u drugom minutu nadoknade vremena.

Ekipa iz Gornjeg Milanovca ima devet bodova i zauzima 12. mesto, a Napredak je pretposlednji sa pet bodova, koliko ima i poslednjeplasirana Mačva.