SVAŠTA, SVAŠTA

ZASENIO MESIJA, DAO DVA GOLA I NIJE IGRAČ UTAKMICE: Barseloninom novom čudu oduzeta nagrada iz bizarnog razloga!

Šta sve nećemo čuti...

Počela je era Ronalda Kumana, ali Lionel Mesi nije bio u centru pažnje!

Iako je najbolji fudbaler u istoriji kluba na kraju ipak protivno svojoj volji ostao na "Nou Kampu", sve oči su bile uprte u ono što je radio mladi Ansu Fati! Osim što je bio najbolji pojedinac na meču, ostao je u centru zbivanja i zbog jedne bizarne situacije!

Barselona je u svom prvom meču u novoj sezoni slavila 4:0 protiv Viljareala, postigavši sve golove u prvom poluvremenu i tako potpuno razbila tim Unaija Emerija, a Fati je bio strelac prva dva pogotka, pre nego što je iznudio jedanaesterac.

Ipak, i pored toga što je postigao dva gola u razmaku od četiri minuta, a potom potom bio "krivac" za gol Mesija iz penala, igrač utakmice bio je - Đordi Alba!?

Da, bizarna situacija odigrala se sinoć u Barseloni, pošto Fatiju nije bilo dozvoljeno da bude igrač utakmice.

Razlog? Fati još uvek ima 17 godina, a kako je sponzor nagrade za igrača utakmice pivarska kompanija "Badvajzer", maloletni fudbaler nije mogao da bude njen dobitnik.

Odluka je pala na Đordija Albu, mada čitav svet zna kome ona zapravo pripada.

Izgleda da je kapitalizam ponovo "umešao prste"...