FULAM ĆE OVAKO BRZO NAZAD U DRUGU LIGU: Treća utakmica i treći poraz!

Ekipa Aleksandra MItrovića ponovo izgubila i ogolila svoje ogromne probleme u defanzivi.

Ovo je put koji u Fulamu sigurno sigurno mogu da prepoznaju i on vodi nazad u drugu ligu.

Nakon tri kola Premijer lige, učinak tima Skota Parkera nagoveštava da će Aleksandar Mitrović i saigrači ući u grčevitu borbu za opstanak ako nešto drastično ne promene.

Fulam - Aston vila 0:3 (0:2)

Golom Džeka Griliša posle utrčavanja iz drugog plana, Vila je povela 1:0 u 4. minutu.

U 15. minutu je na semaforu pisalo 0:2, jer se Griliš došetao sa loptom do peterca, dodao je Džonu Mekginu, a on je ostavio Konoru Hurihanu da snažnim udarcem još jednom kazni lošu Fulamovu odbranu.

Sve je definitivno bilo gotovo u trećem minutu drugog dela, kada je defanzivac Tajron Mings ostao potpuno sam na petercu i tako dokazao da domaći loše brane i prekide...

Mnogo toga je lošeg na Krejven kotidžu i ovaj poraz je uz neuspehe protiv Aston vile, Lidsa pokazao da bi i ova Fulamova premijerligaška sezona mogla da bude veoma mučna. Isto kao i 2018/19, tokom koje je ispao u Čempionšip, iz kojeg se ovog leta ekspresno vratio u najviši rang.

Kako sada izgleda, možda je taj povratak ipak došao prerano za Fulam.

Sa druge strane,Vila je krenula perfektno u novu sezonu i danas je ostvarila drugu pobedu, jer je na "otvaranju" sezone savladala Šefild junajted.